BUDTRANS Producent Okien, Drzwi, Ogrodów Zimowych z Aluminium


KONTAKT

adres Krzywoustego 54/2
70-315 SZCZECIN
zachodniopomorskie
telefon tel. pokaż
fax pokaż

email pokaż
O FIRMIE:

Firma BUDTRANS, działa na polskim i zagranicznym rynku już od czternastu lat. Jesteśmy znanym i cenionym, autoryzowanym przedstawicielem firmy Schuco – światowego lidera w swojej branży oraz producenta okien Aluprof.

Z wielką satysfakcją możemy Państwu polecić okna Schuco, w tym między innymi okna aluminiowe Schuco, okna plastikowe Schuco, czy też okna obrotowe Schuco. Ponadto w naszej ofercie, znajdą Państwo profile aluminiowe Schuco, systemy fasadowe Schuco, w tym fasady aluminiowe Schuco.

Producent okna na profilach Schuco – to sprawdzona marka na zarówno w naszym kraju, jak i za granicą. Podobnie jest w przypadku producenta okien i profili okiennych Aluprof, których produkty również, gorąco polecamy. Wśród nich np. okna aluminiowe Aluprof, okna obrotowe Aluprof, systemy fasadowe Aluprof, czy też konstrukcje aluminiowe Aluprof.

Firma BUDTRANS, zajmuje się również montażem i serwisem okien i profili Schuco i Aluprof, witryn sklepowych PCV i aluminiowych, ogrodów zimowych aluminiowych, zabudową tarasów z PCV i aluminium. W ofercie mamy także szeroki wybór żaluzji i rolet , w tym żaluzje zewnętrzne fasadowe, rolety zewnętrzne i nadstawne, rolety wewnętrzne i roletki materiałowe.

Wykonujmy bezpłatne pomiary, wyceny oraz udzielamy fachowych porad. Swoje usługi świadczymy w krajach i za granicą, wciąż zdobywając nowe doświadczenia i zaufanie Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.
Siedziba firmy BUDTRANS mieści się w Szczecinie, woj. zachodniopomorskie, ale naszą ofertę kierujemy do wszystkich miast tego regionu, np. Szczecin, Police, Goleniów, Świnoujście, Międzyzdroje, Kamień Pomorski, Trzebiatów, Dziwnów, Mrzeżyno, Kołobrzeg, Ustronie Morskie, Koszalin, Białogard, Bobolice,  Szczecinek, Borne Sulinowo, Złocieniec, Wałcz, Drawsko Pomorskie,  Łobez, Resko, Świdwin, Maszewo, Stargard Szczecińki, itd. Jak również na terenie EUROPY w takich państwach jak: Niemcy, Francja, Londyn, Włochy, Szwecja, Norwegia, Dania, Belgia, Holandia, itd.